Aktuálně z Pece

Závodníci, sportovci, výletníci a partneři závodu, Vám všem chceme ještě jednou poděkovat za účast na letošním, již 15. ročníku Noci tuleních pásů. Pravda, ne všechno bylo zcela podle našich představ a bylo třeba trochu improvizace v tomto nešťastném březnovém termínu. Znovu závod vynechat ale nepřicházelo v úvahu a tak jsme rádi, že i přes všechny...

Upravená trasa NTP 2022. Sportovci, včera jsme to ladili dlouho do noci, než jsme se shodli na podobně letošní trasy. Protože je start posunutý o hodinu (tedy na 18:00), rozhodli jsme o drobném zkrácení trasy abychom všichni rozumně stíhali vyhlášení výsledků v 21:00.

Sportovci, zbývá nám týden do startu a tak Vám přinášíme seznam letošních drobných změn a připomínáme už známé body závodního programu. Sledujte pravidelně tento článek. Aktualizováno 13.3.2022:

Nejlepší část skialpové sezóny je tady! Dlouhé dny, teplejší počasí, kvalitní podmínky, rozdýchané plíce, nejlepší skialpové akce a mezi nimi samozřejmě NOC TULENÍCH PÁSŮ! Změnou termínu se uvolnila startovní místa, která je teď možná znovu obsadit, tak se neváhejte registrovat.

Vážení účastnici NTP 22, ze zřejmých důvodů jsme přesunuli Noc teleních pásů na pozdější termín 19.3.2022. Při velikosti naší akce je potřeba sladit dohromady větší počet proměnných, proto jsme zvolili takto pozdní termín. Za komplikace se omlouváme, ale závod chceme uspořádat se vší parádou a proto si raději počkáme. A co s Vaší registrací?

Špatná zpráva ‼️ Náš optimismus byl předčasný! 14. ročník Noci tuleních pásů bohužel nemůžeme uskutečnit v plánovaném termínu 22. ledna 2022.Dobrá zpráva je, že po složitějších jednáních se nám podařilo najít náhradní termín: 19. března 2022 !

Pokud jste se účastnili aktivně loňské letní olympiády, tak už jste zvyklí. Pokud pasivně u televize, tak jste si jistě všimli poněkud úsměvného označení TOKYO 2020. Bohužel i my jsme v podobné situaci a pamětní dárek připravený na loňský ročník musíme převést do toho letošního i se špatným, původním termínem NTP 21.

Dámy a pánové, skialpinisté, v tuto chvíli bohužel není jasné jaká omezení budou platit po skončení těch aktuálních, tedy od zítra. Celé znění současných opatření naleznete zde. Proto zítra otevřeme registraci pro 200 týmů, jak bylo slíbeno a budeme věřit, že nová omezení budou benevolentnější abychom to mohli v Peci pořádně rozjet. Pokud ne,...

Ahoj skialpinisté, kamarádi a kamarádky, VŠE nejlepší do roku 2022, mnoho zdraví a snad i trochu štěstí Vám přeje tým NTP.